foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOść WOJSKOWA)
Technik logistyk - KLASA SPORTOWA
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Kucharz
Klasa wielozawodowa
(sprzedawca, cukiernik, piekarz, wedliniarz i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

20 grudnia grupa uczniów naszej szkoły po raz kolejny odwiedziła dzieci, których domem jest Zakład Leczniczo-Opiekuńczy dla Dzieci „Betlejem” w Jastrzębiu – Zdroju. Jak co roku wybraliśmy się tam z potrzeby serca, aby podzielić się z chorymi dziećmi nie tylko darami, ale przede wszystkim swoim sercem, uśmiechem, ciepłem swoich dłoni. Dziękuję serdecznie Wszystkim, którzy nie pozostali obojętni na potrzeby innych – uczniom, nauczycielom, pracownikom obsługi, honorowym dawcom krwi, rodzicom, absolwentom. Zachęcam też do czynienia dobra, nie tylko w okresie Świąt Bożego Narodzenia, kiedy nasze serca są bardziej wrażliwe, ale na co dzień. Jak mawiał o. M. Żelazek – „Nie jest trudno być dobrym, wystarczy tylko chcieć …”
Iwona Wrożyna

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved