foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOść WOJSKOWA)
Technik logistyk - KLASA SPORTOWA
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Kucharz
Klasa wielozawodowa
(sprzedawca, cukiernik, piekarz, wedliniarz i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

W miniony wtorek uczniowie klasy Ia i II Tb wzięli udział w spotkaniu z panem doktorem Wojciechem Śmieją, literaturoznawcą i reporterem, stypendystą Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach w dziedzinie kultury 2009, wykładowcą akademickim.

 

W wykładzie pt.” Nie tylko słitfocie – czego można dowiedzieć się o Tobie z fotografii na profilu społecznościowym” przybliżył młodzieży zagadnienia związane z kulturoznawczą rolą fotografii amatorskiej; zwrócił uwagę na informacje, które możemy wyczytać z awatarów lub fotografii zamieszczanych na portalach społecznościowych i aukcjach internetowych oraz podkreślił rolę fotografii amatorskiej w wyszukiwaniu i interpretowaniu przez potencjalnych pracodawców informacji o przyszłych lub aktualnych pracownikach na podstawie zdjęć umieszczanych w Internecie.

 

A.Gaszka

 

indeks

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved