Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

Uczniowie klasy 4Ta kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych dzięki wizycie w poradni dietetycznej DIETIKON w dniu 2 listopada mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu żywienia dietetycznego.
Panie prowadzące poradnię – Alicja Czakon i Barbara Herok udzieliły naszym uczniom wiele cennych wskazówek, jak zdrowo i rozsądnie się odżywiać, jak utracić zbędne kilogramy, czy też poprawić stan odżywienia. Wykonały również chętnym osobom badanie składu ciała za pomocą profesjonalnego analizatora oraz dokonały analizy wyników.
Dziękujemy serdecznie za miłe przyjęcie, poświęcony czas, a przede wszystkim za cenne porady żywieniowe oraz zapoznanie uczniów z tajnikami zawodu dietetyka. Mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Iwona Wrożyna