Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Z dumą informujemy, że Karolina Swoboda, która wzięła udział w konkursie fotograficznym "Przyłapani na czytaniu", organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach, dzięki kreatywnemu podejściu do tematu, została doceniona przez konkursowe jury.

Dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły! Gratulujemy sukcesu!

JK

nagrodzone zdjęcie

przylapani na czytaniu

festiwal lista wystawa

Nagrody zdjcie ycia

dziennik zachodni
nasze miasto

Miło nam poinformować, że nasze klasy w zawodzie technik fotografii i multimediów zostały objęte patronatem Dziennika Zachodniego.
Szczegóły wkrótce.

20 marca 2018 roku w Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie odbył się finisaż wystawy I Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Rydułtowy 2017 pod tytułem "Moje miasto nocą".
Wystawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów akademii. Podsumowania dokonał dr hab. Jerzy Piwowarski -
prof. nadzw., dziekan Wydziału Sztuki, przewodniczący jury konkursu, oraz dyrektor naszej szkoły mgr inż. Jacek Stebel.
Dyrektor wraz z pomysłodawcą konkursu mgr Jakubem Morkowski
 zachęcił zebranych do udziału w kolejnej edycji konkursu, który rusza już od czerwca tego roku pod tytułem "Zdjęcie życia".
OBSERWUJCIE NAS PILNIE, bo warto!
Już dziś serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.
Więcej informacji wkrótce.

Prezentujemy wszystkie prace zakwalifikowane do wystawy I Międzynarodowego Festiwalu Fotografii RYDUŁTOWY 2017