Wycieczka do CEWE POLSKA

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

w Rydułtowach


 
   
    

10 października klasa 1 Tb odwiedziła największą w Europie fabrykę zdjęć i gadżetów związanych z fotografią. Uczniowie zobaczyli produkcję albumów, fotoksiążek i drukowanie zdjęć oraz obowiązkowo odbyli wizytę w laboratorium chemicznym, gdzie największym zainteresowaniem dziewczyn, oczywiście, cieszyło się odzyskiwanie srebra z chemii do wywoływania papierów fotograficznych.

foto pan Jakub Morkowski

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved