foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOść WOJSKOWA)
Technik logistyk - KLASA SPORTOWA
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Kucharz
Klasa wielozawodowa
(sprzedawca, cukiernik, piekarz, wedliniarz i inne)

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

w Rydułtowach

7 października uczniowie klasy technik logistyk specjalność wojskowa wzięli udział w warsztatach profilaktyczno – integracyjnych organizowanych przez naszą szkołę – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach przy współpracy z MKRPA Urzędu Miasta Rydułtowy.

Zajęcia podzielono na dwie części: stacjonarną - poświęconą ćwiczeniom i zabawom stricte integrującym grupę oraz terenową – nastawioną na współdziałanie grupowe poprzez zdobywanie sprawności, wykonywanie zadań na czas , a także wykazanie się wiedzą i umiejętnościami przydatnymi w pracy logistyka.

Nie zabrakło więc szarad (labirynty, tangram, sudoku), zadań sprawnościowych (kopanie, obieranie jabłek, nawlekanie jarzębiny itp.), konkurencji wymagających określonej wiedzy (zakładanie opatrunku, znajomość gatunków drzew itp.) oraz zadań na kreatywność (zbudowanie naczynia na wodę, wymyślenie okrycia pr zeciwdeszczowego).

Młodzież wykazała się zaangażowaniem, pomysłowością i sporą dawką humoru, dzielnie znosząc presję czasu i wysiłek fizyczny.

A.Gaszka 

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved