integracjasensoryczna-sensum.pl

Ogólnotematyczny Polecane strony

Strona: integracjasensoryczna-sensum.pl

kategoria tematyczna: Ogólnotematyczny

Zapraszamy na stronę integracjasensoryczna-sensum.pl, gdzie znajdziesz szereg informacji na temat integracji sensorycznej oraz usług oferowanych przez gabinet Sensum. Znajdziesz tu opisy terapii, poradnik dla rodziców oraz informacje o zespole terapeutycznym. W ofercie gabinetu znajdują się także zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej, ADHD oraz trudnościami w uczeniu się. Gabinet Sensum to miejsce, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie, a terapeuci zawsze stawiają na pierwszym miejscu jego potrzeby. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na konsultację.

 

Zobacz polecaną stronę  integracjasensoryczna-sensum.pl

Podoba Ci się wpis daj ocenę i napisz komentarz o integracjasensoryczna-sensum.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments