Jaka istnieje różnica między Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain rywalizuje z bańką w latach 90-tych. Z ogromnymi wolumenami zakupu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut konkurujących z pewnymi z najpopularniejszych światowych korporacji. Niestety, podczas jak większość kobiet potrafią żyć w okresie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory odsetków ludzi wciąż nie jest do końca pewien, co to jest – zaś stanowi dodatkowo bardziej zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli natomiast trochę budzisz się tą dziedziną, sprawdź nasz przewodnik dla początkujących osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym stanowi Bitcoin

Najpopularniejszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest wymienienie go cyfrowym dolarem. To faktycznie wszystko — bez jakichkolwiek formalnych regulacji, które prowadzą bankowi (co powoduje, iż ​​stanowi to faktycznie destrukcyjna koncepcja). Zatem nie jest technologia. Zatem nie jest firma. To twoje pieniądze, trzymane w organizacji cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą chronić nasze pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, iż jego opłata za kilka miesięcy czy lat będzie istotnie cenniejsza niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako preparat do inwestowania w wybrane firmy, ponieważ pieniądza w tych instytucjach nie można nabyć za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupować tokeny tylko za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli drugą bardzo przystępną walutą.

Jak zarobić na taniejącej ropie?
Reklama

Czym stanowi Ethereum

Ethereum to dodatkowa kryptowaluta także wiele pań ma, że ​​potencjalnie może przejść Bitcoin jako prowadzącą monetę na targu. To, co wybiera Ethereum, więc jego technologia, natomiast nie fakt, iż stanowi obecne dodatkowa kryptowaluta. Wartość monety Ethereum żyje i idzie i podobnie jak Bitcoin jest przyjmowana oraz dostarczana oraz wykorzystywana przez inwestorów do korzystania.

Różnica między Ethereum a Bitcoinem liczy na tym, że Bitcoin to nic innego jak waluta, podczas gdy Ethereum to technologia księgi głównej, której firmy wykorzystują do pisania nowych programów. Zarówno Bitcoin, kiedy również Ethereum chodzą na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest dobrze bardziej niezawodne. Jeśli Bitcoin był w grup 1.0, Ethereum jest w grup 2.0, co pozwala na robienie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: doskonale przydaje się do poprawie.

Co wysoce, technologia Ethereum jest duże pomożenie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Jest obecne kategoria firm z listy Fortune 500, które pogodziły się współpracować, aby przygotowywać się i robić na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W współczesnym fakcie „inteligentne kontrakty” oznaczają, że wymagające aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować niezwykle złożone aplikacje.

To, co właściwie wiele osób ekscytowało w technologii Ethereum, więc jej potencjał wchodzenia na designy oraz procesy we pełnych branżach. W żadnym wypadku nie stanowi ostatnie również dobra technologia, ale otworzyła drzwi dla szerokiej skali unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments