jaki poziom ma matura rozszerzona z angielskiego

baza wiedzy

Znaleziony temat: jaki poziom ma matura rozszerzona z angielskiego

Matura rozszerzona z angielskiego to jeden z najważniejszych egzaminów w życiu każdego ucznia. Jego wynik ma wpływ na to, czy uczeń będzie mógł dostać się na wymarzone studia. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jaki poziom trzeba osiągnąć, aby uzyskać pozytywny wynik na egzaminie.

Matura rozszerzona z angielskiego składa się z trzech części: części ustnej, pisemnej i wiedzy ogólnej. Każda z nich ma swój własny poziom trudności.

Część ustna jest najłatwiejsza. Uczniowie muszą przygotować się do rozmowy na wybrany temat i po prostu wypowiadać się w języku angielskim. Nie ma tu żadnych testów ani pisemnych zadań.

Część pisemna jest nieco trudniejsza. Uczniowie muszą napisać wypracowanie na wybrany temat lub odpowiedzieć na pytania dotyczące języka angielskiego. Wymagany jest tu znajomość gramatyki, słownictwa i konstrukcji językowych.

Ostatnią częścią jest wiedza ogólna. Uczniowie muszą znać podstawy języka ang

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jaki poziom ma matura rozszerzona z angielskiego

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments